تعویض رایگان - فروشگاه اینترنتی همکالا

تعویض رایگان

سفارشاتی که به دلایلی از قبیل مغایرت در ارسال، نقص فنی، مشکل فیزیکی و مشکلات مشابه به منظور تعویض به همکالا عودت می شود، در صورت تأیید وجود مشکل از سوی کارشناسان به صورت رایگان دریافت و مجدداً ارسال خواهد شد، هزینه عودت و ارسال مجدد نیز بر عهده همکالا خواهد بود. با این حال هزینه ارسال و دریافت مجدد سفارشات مرجوعی که ادعای خریدار مبنی بر وجود مشکل بی اساس یا از روی نا آگاهی بوده و تأیید نشود با خریدار است.
لازم است قبل از ارجاع سفارش ضمن اطمینان از دلیل موجه برای تعویض سفارش و مطالعه صفحه «تعویض سفارش» با همکالا هماهنگی لازم به عمل آمده و از ارسال خودسرانه سفارش پرهیز شود.

ارسال رایگان

تمامی محصولاتی که در وبسایت همکالا و زیرمجموعه های آن خریداری و ثبت سفارش می شوند بصورت رایگان ارسال و به خریدار تحویل داده خواهد شد. بدین معنی که هزینه ای مازاد به نام هزینه ارسال از خریدار اخذ نخواهد شد.
– در صورتیکه مأمور پست از شما تقاضای هزینه نمود از پرداخت وجه به وی بپرهیزید و مراتب را به همکالا اطلاع دهید.
– سفارشاتی که به دلایلی از قبیل مغایرت، نقص فنی، مشکل فیزیکی و مشکلات مشابه به منظور تعویض به همکالا عودت می شود، در صورت تأیید وجود مشکل از سوی همکالا بصورت رایگان دریافت و مجدداً ارسال خواهند شد.
– هزینه ارسال و دریافت مجدد سفارشات مرجوعی که ادعای خریدار مبنی بر وجود مشکل بی اساس یا از روی نا آگاهی بوده و تأیید نشود با خریدار است.

پشتیبانی آنلاین

در صورت تمایل به گفتگوی آنلاین، ارسال نظر، انتقاد، پیشنهاد، پرسش و پاسخ و نیز مشاوره به صورت رایگان می توانید از طریق حساب تلگرام و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.
سایر مسیرهای ارتباطی در صفحه “تماس با ما” در دسترس دوستان عزیز می باشد.

تضمین بهترین قیمت

با توجه به سیاست فروشگاه در جهت تحمیل هزینه کمتر به خریدار، سود کمتر، هزینه های جانبی واقعی و حذف واسطه ها عمده دلایل کمتر بودن قیمت های ما است.
محصولات مشابه این فروشگاه در پاره ای از فروشگاه ها با قیمت به مراتب بالاتری عرضه می گردد، توجه داشته باشید این اختلاف قیمت الزاماً به معنای تفاوت در کیفیت نیست.

پرداخت در محل

به منظور سهولت در پرداخت هزینه سفارش عزیزانی که امکان پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب برای آنها فراهم نیست سرویس پرداخت در محل در نظر گرفته شده است. برای جلوگیری از ثبت سفارشات نامعتبر هزینه ای معادل ۱۰ درصد مبلغ محصول در هنگام ثبت دریافت خواهد شد. بدین منظور گزینه "پرداخت در محل" را انتخاب و نسبت به ادامه فرایند خرید و پرداخت مبلغ پیش پرداخت اقدام نمائید.
باقیانده مبلغ سفارش که معادل ۹۰ درصد هزینه محصول می باشد را نیز در هنگام تحویل و درب منزل یا باجه پستی به مأمور پست تحویل دهید.
- در حال حاضر سرویس پرداخت در محل برای محصولاتی با سقف حداکثری ۳۰۰٫۰۰۰ تومان فعال است.
- اولویت ارسال در محصولاتی با موجودی کم با سفارشاتی است که به طور کامل تسویه شده باشد، در این حالت سفارش پرداخت در محل لغو و هزینه آن به خریدار عودت داده می شود.
- هزینه سفارشاتی که پس از ارسال، به درخواست خریدار لغو شود یا شرکت پست به هر دلیلی نتواند آن را تحویل دهد و برگشت داده شود، پس از کسر هزینه برگشت به خریدار عودت داده خواهد شد.