راهنمای ثبت نام - فروشگاه اینترنتی همکالا

راهنمای ثبت نام

با توجه به اینکه برخی از امکانات سایت همکالا تنها در صورتی که عضو باشید فعال می شود در صورت تمایل اقدام به ثبت نام کنید. فعالیت هایی از قبیل استفاده از محیط کاربری، ثبت و تغییر اطلاعات مقصد، ارسال نظر و پیگیری سفارشات و سابقه خرید تنها در صورت عضو بودن امکان پذیر است.
اطلاعات شما کاملأ محرمانه بوده و نزد همکالا محفوظ است، این اطلاعات به صورت عمومی نمایش داده نخواهند شد. در صورتی که تمایل به ثبت سفارش دارید اطلاعات خود را صحیح و دقیق ثبت نمائید، این اطلاعات برای ثبت سفارشات شما بازخوانی می شود.

لازم به ذکر است فعالیت هایی از قبیل ارسال نظر پس از بررسی توسط تیم همکالا تأیید و در صورتی که مغایر با قوانین سایت باشد ویرایش یا حذف خواهد شد. امکان پیگیری تخلفات برای همکالا و مراجع قانونی نیز محفوظ خواهد بود.

هنگام ثبت نام مواظب رمز کاربری خود و سوء استفاده های احتمالی از آن باشید. خصوصاً در حفظ اطلاعات سازمانی خود کوشا باشید، هر گونه سوء استفاده از حساب کاربری کاربر که ناشی از بی دقتی باشد بر عهده خود وی می باشد.

چگونه عضو همکالا شوم؟

ثبت نام اولیه بصورت سریع قابل انجام است، یعنی یک ایمیل و رمز عبور جهت ثبت نام اولیه کفایت می کند.

۱- انتخاب “ثبت نام کنید یا وارد شوید” از طریق سربرگ ثابت سایت، این صفحه شامل دو فرم ورود و عضویت است.

۲- وارد کردن اطلاعات در فرم مربوط به ثبت نام، این فرم شامل دو کادر برای ورود ایمیل و رمز عبور می باشد. همکالا پیشنهاد می دهد از طریق پنل کاربری خود و با مراجعه به قسمت “پروفایل کاربری“، اطلاعات آدرس خود را ثبت کرده سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص “راهنمای پنل کاربری” را ببینید.

نام کاربری یا ایمیل:
سعی کنید برای ثبت نام از یک ایمیل معتبر استفاده نمایید، اطلاعات ثبت نامی شما به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. ایمیل بعد از ثبت نام موفق به عنوان نام کاربری شما شناخته خواهد شد. نام کاربری به دو شکل، عبارت اول ایمیل و آدرس ایمیل کامل در دسترس خواهد بود. برای مثال نام کاربری برای ایمیل [email protected] به دو شکل example و [email protected] به صورت خودکار ایجاد خواهد شد که می توانید با وارد کردن یکی از آنها و همچنین رمز عبور خود به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید.

رمز عبور:
حتی الامکان از رمز های ترکیبی که در خاطر می ماند استفاده کنید.
در صورت فراموش کردن رمز عبور خود می توانید از بخش “بازیابی رمز عبور” اقدام به بازیابی آن نمائید.