logo-samandehi

راهنمای پنل کاربری

راهنمای پنل کاربری

بعد از ورود به حساب، شما می توانید از طریق پنل کاربری خود اقدام به ویرایش اطلاعات، ویرایش و ثبت آدرس و یا مشاهده و پیگیری سفارش های خود کنید.

پنل کاربری شامل قسمت های زیر می باشد:

– پیشخوان اطلاعات کاربری
– سفارش ها
– آدرس ها
– تغییر اطلاعات حساب
– خروج از حساب کاربری

– اطلاعات کاربری

این بخش شامل اطلاعات ارائه شده کاربر در هنگام ثبت نام، بعد از ثبت نام و یا هنگام استفاده از خدمات و ثبت سفارش می باشد. نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل در این قسمت قابل مشاهده است. برای ورود به حساب کاربری، می توانید از آدرس ایمیل (نام کاربری) خود استفاده کنید. همکالا این اطلاعات را مطابق با قوانین سیاست های حفظ حریم خصوصی و در جهت احترام به اطلاعات و حریم امنیتی کاربر، به صورت کاملاً محرمانه نگهداری و ذخیره می کند. همکالا از افشا و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کرده و تنها در صورتی با اشخاص و نهادهای ثالث به اشتراک می گذارد که حکم قانونی یا قضایی موجه ارائه شده باشد.
هر گونه فعالیت در پنل کاربری به منزله پذیرش تمامی قوانین سایت و قوانین ارائه شده در بندهای موافقت نامه های سایت می باشد.

– سفارش ها

از طریق این بخش، کاربر می تواند تعداد سفارشات، لیست سفارشات و دیگر اطلاعات راجع به ثبت، ارسال، وضعیت و نحوه پیگیری سفارش خود را مشاهده کند.

کاربر همچنین می تواند تمام اطلاعات مورد نیاز یک سفارش را با کلیک روی لینک نمایش دریافت و اطلاعات مربوطه را مشاهده کند. کد رهگیری پستی در قسمت مشاهده جزئیات قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

– آدرس ها

در این قسمت از پنل کاربری، کاربر می تواند آدرس خود را ثبت و یا ویرایش کند. در جهت ارائه خدمات بهینه، آدرس های ارائه شده توسط کاربر باید به صورت دقیق، صحیح و واقعی باشد و همکالا در صورت نیاز می تواند اطلاعات مشخصی را در رابطه با خدمات، ثبت و ارسال سفارش از کاربر دریافت نماید.

نام و نام خانوادگی در این قسمت می تواند متفاوت از نام اصلی شما در قسمت “اطلاعات کاربری” باشد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که سفارش خود را به آدرس جدیدی ارسال نمایید.

– ویرایش اطلاعات کاربری

شما می توانید اطلاعات هویتی خود را از این قسمت ویرایش کنید. همچنین قادر خواهید بود آدرس ایمیل و یا رمز عبور خود را تغییر دهید.

– خروج از حساب کاربری

با انتخاب این گزینه می توانید از حساب کاربری خود خارج شوید.

طراحی سایت