logo-samandehi

سیاست های فروش و قیمت گذاری

شرایط فروش و سیاست های قیمت گذاری

شرایط فروش و سیاست های قیمت گذاری در قالب یک سند الکترونیکی و به عنوان قرارداد الکترونیکی (سند قانونی بین کاربر و همکالا)، در جهت مشخص نمودن قوانین موجود بین خریدار (کاربر) و فروشنده (همکالا) و سیاست های قیمت گذاری در این سایت تنظیم شده است. تمامی مطالب و فعالیت های سایت همکالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است،  همچنین هرگونه استفاده و فعالیت کاربر در هر قسمتی از سایت، به منزله پذیرش قوانین مذکور، قوانین مرتبط با سایت و آگاهی از نحوه استفاده از خدمات همکالا می باشد.

پذیرش شرایط فروش و سیاست های قیمت گذاری، نیازمند هیچگونه امضای فیزیکی، الکترونیکی و یا دیجیتال نمی باشد.

لطفاً قبل از استفاده یا ثبت نام در سایت همکالا و یا دسترسی به بخش ها، اطلاعات یا خدمات از طریق سایت، این شرایط را با دقت بخوانید. اگر موافق پذیرش این شرایط نیستید، لطفاً از سایت همکالا استفاده نکنید.

در صورت هر گونه تغییر در قوانین، سیاست ها، رویه ها، خدمات و یا افزودن خدمات جدید، تغییرات در همین صفحه و یا بخش های مرتبط اطلاع رسانی خواهد شد. استفاده مستمر کاربر از سایت به منزله پذیرش هر گونه تغییرات می باشد. همکالا از شما درخواست می کند به طور منظم از سایت دیدن کنید تا از آخرین تغییرات در مورد شرایط استفاده از سایت مطلع شوید.

محصولات

وب سایت همکالا یک پلت فرم الکترونیکی در قالب یک بازار الکترونیک و واسطه ای است که هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد. محصولات نمایش داده شده در فروشگاه توسط همکالا و با توجه به معیارهای مختلفی از جمله قیمت، کیفیت، محبوبیت، امتیازات و پیشنهادات خاص در فروش، رویه های ارسال، مجاز بودن محصول و موارد مشابه انتخاب شده اند. کاربر می تواند این اطمینان را داشته باشد که در صورت بروز هر گونه مشکل، همکالا به عنوان پاسخگو، در صدد رفع مشکل برخواهد آمد و تمام مسئولیت های ناشی از عدم ارائه خدمات و یا ضعف در انجام خدمات تعیین شده در قوانین سایت را خواهد پذیرفت.

همکالا همچنین به حقوق مالکیت مادی و معنوی تمام اشخاص احترام می گذارد. اگر بر این باورید که حقوق مالکیت مادی و معنوی شما، در رابطه با محصول یا پیشنهادی نقض شده است، لطفا با استفاده از لینک گزارش تخلف، موضوع را به همکالا گزارش دهید.

محصولات، پیشنهادات ویژه و یا شگفت انگیز و هرگونه خدمات قابل پرداخت ارائه و نمایش داده شده در سایت، ممکن است به اتمام رسیده باشند. از اینرو ممکن است برخی از سفارشات لغو شوند. همکالا تمام تلاش خود را در جهت به روز نگه داشتن موجودی انبار، محصولات و سایر خدمات به کار می گیرد و در صورت بروز چنین مشکلاتی مراتب را سریعاً به خریدار اطلاع خواهد داد.

با توجه به ماهیت فروشگاه، همکالا حق ارائه و به نمایش گذاشتن محصولات در سایت را دارد. محصولات نمایش داده شده در سایت مجاز و مطابق با قوانین خرید و فروش جمهوری اسلامی ایران بوده و همکالا از ارائه محصولات مشکوک (دعاوی شخص ثالث) و یا غیر مجاز اکیداً خودداری می کند. هرگونه محصول مشکوک و یا گزارش شده، بررسی خواهد شد و در صورت وجود مشکل و تضاد با قوانین مندرج در سایت، ویرایش و یا حذف خواهد شد.

سیاست های قیمت گذاری

قیمت محصولات با توجه به قیمت خام، هزینه های ثبت، بسته بندی و ارسال، قیمت ها را ویرایش کرده و در سایت به نمایش بگذارد. کاربر می تواند اطمینان داشته باشد همکالا هیچگونه هزینه ای تحت عنوان “هزینه های مخفی” بابت سفارشات دریافت نخواهد کرد.

قیمت فروش محصولات می تواند بدون اطلاع تغییر یابد. در این صورت همکالا قیمت های جدید را لحاظ خواهد کرد. در اینگونه موارد، در صورت پرداخت سفارش قبل از تغییر قیمت، در جهت احترام به حقوق خریدار، همکالا مسئولیت تمام خدمات ارائه شده را خواهد پذیرفت و بنای سفارش و پرداخت را بر اساس قیمت گذاری قبل خواهد گذاشت.

در نظر داشته باشید به دلایل سیستمی و فنی، ممکن است در محصولات نمایش داده شده، خطای قیمت فروش وجود داشته باشد که در اسرع وقت توسط همکالا اصلاح خواهد شد. در چنین مواردی با توجه به اختیارات و حقوق همکالا می تواند سفارشات پرداخت شده را لغو و نسبت به عودت وجه اقدام نماید.

قیمت نهایی (مبلغ پرداختی) محصولات شامل مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود مگر در شرایطی که محصول ویژه بوده و مالیات بر ارزش افزوده نداشته باشد.

با این وجود که همکالا محتوی و تصاویر محصولات را از منابع مورد اعتماد و معتبر تهیه می کند، احتمال خطا در محتوا و تصاویر محصول نمایش داده شده وجود دارد و ممکن است محتوا یا تصاویر، در مواردی با محصول ارائه شده تفاوت داشته باشد.

تحویل کالا

لطفاً توجه داشته باشید که همکالا هیچ گونه زمان دقیق و مشخص شده ای برای تحویل سفارش تعیین نمی کند. سفارشات توسط سرویس های پست ارسال می شوند و زمان تحویل سفارشات بسته به خدمات پست، محل سکونت شما، نوع سفارش و موارد مشابه متغیر می باشد.

در هنگام دریافت سفارش ارائه کارت شناسایی معتبر توسط خریدار الزامی می باشد. در صورت عدم پذیرش سفارش و همچنین عدم ارائه دلیل توسط خریدار و برگشت سفارش به همکالا، هزینه های ارسال به عنوان جبران خسارت، از وجه پرداخت شده توسط خریدار کسر خواهد شد.

سیاست و رویه های بازگشت

خریدار مؤظف است بعد از تحویل گرفتن سفارش از سالم بودن و عدم آسیب دیدگی سفارش اطمینان حاصل کند و در صورت وجود مشکل ظاهری بدیهی از پذیرش سفارش امتناع کرده و مراتب را از طریق تماس تلفنی به همکالا گزارش دهد.

برای اطلاع از فرایند جامع و کامل سیاست و رویه های بازگشت، از طریق مشاهده قسمت “خدمات لغو و تعویض سفارش” مندرج در لینک های پایین سایت استفاده نمایید.

طراحی سایت