سبد خرید
0
علاقه مندی ها
0
پیگیری سفارش
07733337698 || 07733337699

همکالا
07733337701
جستجو

خانه / راهنمای ثبت نام

  • پرفروش: ویو بابلیس مدل ST3310
  • پرفروش: همزن دسینی مدل 555
  • خرید جدیدترین انواع سشوار خانگی و حرفه ای از بهترین برندهای دنیا در فروشگاه اینترنتی همکالا
پرفروش: ویو بابلیس مدل ByBabyliss ST3310
1 پرفروش: همزن دسینی مدل 555
2 خرید جدیدترین انواع سشوار خانگی و حرفه ای از بهترین برندهای دنیا در فروشگاه اینترنتی همکالا3
javascript photo gallery by WOWSlider.com v8.8

راهنمای ثبت نام

راهنمای ثبت نام یا عضویت

با توجه به اینکه برخی از امکانات سایت همکالا تنها در صورتی که عضو باشید فعال می شود در صورت تمایل اقدام به ثبت نام کنید. فعالیت هایی از قبیل خرید، ثبت سفارش، پیگیری سفارش از جمله فعالیت هایی ست که عضویت در همکالا را الزامی می کند.

در هنگام ثبت نام فرم اطلاعات به شما ارائه می شود، اطلاعات شما کاملا محرمانه بوده و نزد همکالا محفوظ است، این اطلاعات به صورت عمومی نمایش داده نخواهند شد. ضمناً در هنگام ثبت سفارش یا خرید این اطلاعات بطور اتوماتیک از سیستم گرفته و فیلدهای مرتبط تکمیل خواهد شد. در صورتی که تمایل به فعالیت در سایت به عنوان خریدار یا فروشنده دارید وارد کردن اطلاعات صحیح الزامی است زیرا مبنای کار داشتن اطلاعات صحیح و کامل است.

لازم به ذکر است فعالیت هایی از قبیل ارسال نظر پس از بررسی توسط تیم همکالا تایید و در صورتی که مغایر با قوانین سایت باشد ویرایش یا حذف خواهد شد. ضمناً امکان پیگیری تخلفات برای همکالا و مراجع قانونی محفوظ خواهد بود.

مواظب رمز کاربری خود و سوء استفاده های احتمالی از آن باشید. خصوصاً در حفظ اطلاعات سازمانی خود کوشا باشید، هر گونه سوء استفاده از حساب کاربری کاربر که ناشی از بی دقتی باشد بر عهده خود وی می باشد.

 

چگونه عضو همکالا شوم؟

برای ثبت نام تنها به یک ایمیل معتبر و یک رمز قوی که بتوانید آن را آسان به خاطر بسپارید نیاز دارید.

 

مراحل ثبت نام یا عضویت

۱- انتخاب “ورود / ثبت نام” از طریق سربرگ ثابت سایت، دقت نمایید این صفحه شامل دو فرم می باشد، فرم ورود به حساب کاربری و فرم ثبت نام.

۲- وارد کردن اطلاعات در فرم مربوط به ثبت نام، این فرم شامل دو کادر برای ورود ایمیل و رمز عبور می باشد. با وارد کردن ایمیل و رمز عبور به صورت ثبت نام سریع شما عضو سایت خواهید شد و می توانید از مزایای عضویت استفاده کنید. همکالا پیشنهاد می دهد از طریق پنل کاربری خود و با مراجعه به قسمت “ویرایش اطلاعات کاربری”، اطلاعات شخصی خود و با مراجعه به قسمت” آدرس” سپس “ثبت / ویرایش”، آدرس خود را ثبت کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر “راهنمای حساب کاربری” را ببینید.

 

نام کاربری یا ایمیل:

برای ثبت نام باید از یک ایمیل معتبر استفاده نمایید، اطلاعات ثبت نامی شما به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید می توانید به وسیله ایمیل خود و با انتخاب گزینه “بازیابی رمز عبور” آنرا بازیابی کنید.

ایمیل شما بعد از ثبت نام موفق به عنوان نام کاربری شما شناخته خواهد شد. نام کاربری به ۲ شکل، عبارت اول ایمیل و آدرس ایمیل کامل در دسترس خواهد بود. برای مثال نام کاربری برای ایمیل example@gmail.com به دو شکل example و example@gmail.com به صورت خودکار ایجاد خواهد شد که می توانید با وارد کردن یکی از آنها و همچنین رمز عبور خود در فرم ورود به حساب، به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید.

 

رمز عبور:

همکالا پیشنهاد می کنید از رمز های ترکیبی که در خاطر می ماند استفاده کنید. رمز های همانند ۱۲۳۴۵ و یا asdfgh رمزهایی هستند که به راحتی توسط دیگران قابل حدس زدن خواهند بود و احتمال دستیابی دیگران به اطلاعات کاربری و هویتی شما را افزایش می دهد. نمونه ای از رمز ترکیبی قوی همانند رمز A@404545 می باشد.

 
سوالات متداول

 

۱- آیا عضویت ضروری است؟

خیر، عضویت کاملاً اختیاری است. با این حال باید توجه داشت فعالیت در سایت نیازمند عضویت است. فعالیت هایی از قبیل ثبت، پرداخت و پیگیری سفارش نیازمند عضویت هستند.

 

۲- بعد از ثبت نام، امکان ویرایش اطلاعات در صورت تمایل وجود دارد؟

بله، شما می توانید از قسمت پروفایل کاربری اقدام به تغییر، ویرایش یا افزودن اطلاعات خود نمایید.

 

۳- امکان تغییر رمز عبور یا ایمیل وجود دارد؟

شما می توانید از طریق پروفایل کاربری خود اقدام به تغییر رمز عبور نمایید. از آنجایی که ایمیل شما به عنوان نام کاربری شما ثبت و مورد استفاده قرار خواهد گرفت آن را به خاطر بسپارید.

 

۴- چگونه می توانم از رمز عبور خود محافظت کنم؟

سعی کنید در انتخاب رمز خود دقت نموده و حتی الامکان از ترکیبی از حروف، اعداد و علائم استفاده کنید. رمز خود را با دیگران به اشتراک نگذارید. هر گونه سوء استفاده از حساب کاربری بر عهده صاحب حساب خواهد بود.

 

۵- رمز عبور خود را فراموش کرده ام، چه کار کنم؟

برای دریافت رمز جدید از طریق انتخاب “ثبت نام / ورود” از طریق سربرگ ثابت سایت و سپس انتخاب “بازیابی رمز عبور” به صفحه بازیابی رمز منتقل خواهید شد. در کادر موجود، ایمیل خود را وارد کنید. پس از فشردن دکمه “ارسال” دستورالعمل برای دریافت رمز جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پس از ارسال دستورالعمل بازیابی رمز عبور، به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل دریافتی از همکالا را باز کنید. با انتخاب لینک بازیابی موجود در انتهای پیام ایمیل می توانید رمز جدید خود را وارد کرده و از آن استفاده کنید.

 

۶- اگر ایمیل خود را فراموش کنم چگونه می توانم مجدداً به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشم؟

با توجه به اینکه ایمیل همان نام کاربری محسوب می شود آن را به خاطر داشته باشد. در صورت فراموش کردن، نام کاربری و یا ایمیل شما تنها در صورتی قابل بازیابی خواهد بود که با آن در همکالا اقدام به فعالیت کرده باشید. در این خصوص با ایمیل support@hamkala.com و یا شماره های تماس همکالا، تماس بگیرید.

 

 

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال