سبد خرید
0
علاقه مندی ها
0
پیگیری سفارش
07733337698 || 07733337699

همکالا
07733337701
جستجو

خانه / گزارش تخلف

  • پرفروش: ویو بابلیس مدل ST3310
  • پرفروش: همزن دسینی مدل 555
  • خرید جدیدترین انواع سشوار خانگی و حرفه ای از بهترین برندهای دنیا در فروشگاه اینترنتی همکالا
پرفروش: ویو بابلیس مدل ByBabyliss ST3310
1 پرفروش: همزن دسینی مدل 555
2 خرید جدیدترین انواع سشوار خانگی و حرفه ای از بهترین برندهای دنیا در فروشگاه اینترنتی همکالا3
javascript photo gallery by WOWSlider.com v8.8

گزارش تخلف

فروشگاه “همکالا” به عنوان واسطه ای در قالب بازار آنلاین است و در حال حاضر محدود به ارائه خدمات به صورت اینترنتی بوده که هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد. با توجه به نظارت و کنترل همکالا بر محتوای سایت، ممکن است برخی از مطالب و محتوای سایت شامل نقض حقوق کپی رایت یا تخطی از قوانین رسمی سایت به صورت ناخواسته، ناآگاهانه و یا غیرعمد باشد.

 

گزارش تخلف

اگر اعتقاد دارید محتوایی که در سایت نمایش داده شده بر خلاف قوانین و خط مشی های تعیین شده در سایت می باشد، این موضوع را به همکالا اطلاع دهید. شما با ارسال گزارش خلاف می پذیرد که تمامی قوانین مندرج در سایت را پذیرفته و گزارش ارسالی شما، هرزنامه، تهمت، خلاف واقع، شایعه و یا موارد مشابه نیست.

 

گزارش تخلف از حقوق مالکیت معنوی شما

همکالا به حقوق مالکیت معنوی تمام اشخاص احترام می گذارد. اگر بر این باورید که حقوق مالکیت معنوی و فکری شما به هر دلیلی نقض شده است توسط ارسال ایمیل این موضوع را به همکالا گزارش دهید.

 

گزارش تخلف در استفاده از علامت تجاری و طراحی توسط همکالا

همکالا به تمامی حقوق مالکیت مادی و معنوی علامات تجاری و طراحی های انجام شده در سایت احترام می گذارد و چنانچه فکر می کنید همکالا ناقض قوانین و خط مشی های تعیین شده در سایت می باشد و از علامات تجاری و یا طراحی های ثبت شده، استفاده خلاف کرده است و یا حقوق استفاده از آن ها تنها متعلق به شماست، می توانید موضوع را به همکالا گزارش دهید.

در نظر داشته باشید گزارش شما تحت عنوان گزارش تخلف باید شامل موارد زیر باشد:

– نام و نام خانوادگی

– ایمیل

– شماره تلفن ثابت و همراه

– آدرس و کدپستی

– محتوای مورد گزارش و آدرس لینک دارای مشکل

– دلیل گزارش

 

شما با ارسال هرگونه گزارش خلاف می پذیرد که تمامی قوانین مندرج در سایت را پذیرفته و گزارش ارسالی شما، هرزنامه، تهمت، خلاف واقع، شایعه و یا موارد مشابه نیست. مطالب و محتوای گزارش شده، توسط همکالا بررسی خواهد شد و در صورتی که ناقض قوانین سایت، ناقض حقوق مالکیت مادی و معنوی شخص یا سازمان، ناقض حقوق کپی رایت و یا موارد مرتبط و مشابه باشد، ویرایش و یا حذف خواهد شد.

لطفاً برای ارسال گزارش خلاف، از طریق پر کردن و ارسال فرم “تماس با ما” مندرج در لینک های قسمت پایین وبسایت استفاده نمایید.

 

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال