سبد خرید
0
علاقه مندی ها
0
پیگیری سفارش
07733337698 || 07733337699

همکالا
07733337701
جستجو

خانه / سیاست های خریدار و فروشنده

  • پرفروش: ویو بابلیس مدل ST3310
  • پرفروش: همزن دسینی مدل 555
  • خرید جدیدترین انواع سشوار خانگی و حرفه ای از بهترین برندهای دنیا در فروشگاه اینترنتی همکالا
پرفروش: ویو بابلیس مدل ByBabyliss ST3310
1 پرفروش: همزن دسینی مدل 555
2 خرید جدیدترین انواع سشوار خانگی و حرفه ای از بهترین برندهای دنیا در فروشگاه اینترنتی همکالا3
javascript photo gallery by WOWSlider.com v8.8

سیاست های خریدار و فروشنده

سیاست های خریدار و فروشنده

“سیاست های خریدار و فروشنده” در قالب قوانین و یک سند الکترونیکی و به عنوان قرارداد الکترونیکی (سند قانونی بین خریدار، فروشنده و همکالا)، جهت مشخص نمودن رویه ها و قوانین و مقررات در این سایت تنظیم شده است. تمامی مطالب و فعالیت های سایت همکالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است،  همچنین هرگونه استفاده و فعالیت کاربر یا فروشنده در هر قسمتی از سایت، به منزله پذیرش قوانین مذکور، قوانین مرتبط با سایت و آگاهی از نحوه استفاده از خدمات همکالا می باشد.

پذیرش سیاست های خریدار و فروشنده نیازمند هیچگونه امضای فیزیکی، الکترونیکی و یا دیجیتال نمی باشد.

لطفاً قبل از استفاده یا ثبت نام در سایت همکالا و یا دسترسی به بخش ها، اطلاعات یا خدمات از طریق سایت، این شرایط را با دقت بخوانید. اگر موافق پذیرش این شرایط نیستید، لطفاً از سایت همکالا استفاده نکنید.

این قرارداد به طور رسمی تعیین کننده قوانین و رفتار مابین خریدار و فروشنده بوده و طرفین ملزم به پذیرش و اجرای آن می باشند.

وب سایت همکالا یک پلت فرم الکترونیکی در قالب یک بازار الکترونیک و واسطه ای است که هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد. در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات همکالا و ثبت سفارش به معنای پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین همکالا از سوی کاربر و فرونده می باشد.

 

خریدار

خریدار به کاربر یا شخصی اطلاق می شود که به وسیله سیستم خانگی و یا تلفن همراه خود، از طریق سایت اصلی یا یکی از زیرمجموعه های سایت همکالا به آدرس  www.hamkala.com و به واسطه نمایش محصولات مختلف از فروشندگان متفاوت، اقدام به انتخاب و خرید از سایت می کند.

 

فروشنده

فروشنده به همکالا، شخص ثالث و یا کاربری اطلاق می شود (شخص ثالث ممکن است عضو سایت نباشد) که محصولات و سفارشات ویژه خود را برای فروش عرضه نماید و یا درخواست نمایش آن ها در سایت را دهد. فروشنده می تواند همکالا، واسط و یا خود صاحب محصولات ارائه شده باشد.

فروشنده های واسط ممکن است در ارائه محصول، خدمات، پیشنهادات ویژه و قیمت گذاری از اغراق، تحریف و تقلب در جهت سودآوری بیشتر و به سود خود استفاده کند، از اینرو همکالا در مورد محصولات، پیشنهادات، قیمت گذاری، سفارشات، خدمات و ارائه های متفاوت از اشخاص ثالثِ مرتبط با فروشنده و یا فروشندگان، به طور مستقیم و یا غیرمستقیم هیچگونه مسئولیتی ندارد و تنها مسئولیت محصولات ارائه شده به طور مستقیم و با نام شخص خود در سایت را می پذیرد.

لطفاً قبل از هرگونه فعالیت در سایت، در نظر داشته باشید تمامی قوانین مندرج در سایت همکالا برای کاربر، خریدار و فروشنده به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم صدق کرده و گروه های مذکور ملزم به پذیرش و اجرای آن ها هستند.

اگر با پذیرش شرایط و قوانین مندرج همکالا مخالفید در صورتیکه فروشنده هستید، محصولی را برای نمایش و عرضه، ارائه ندهید و چنانچه خریدار هستید، لطفاً هیچگونه فعالیت و یا تلاشی برای خرید از این سایت انجام ندهید.

قوانین مندرج در سایت  ممکن است در گذر زمان تغییر کنند، همکالا از خریداران و فروشندگان درخواست می کند به صورت مداوم پیگیر تغییرات انجام شده باشند و آنرا یکی از وظایف مهم استفاده کنندگان از سایت به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم می داند.

همکالا درخواست می کند به طور منظم از وب سایت دیدن کنید تا آخرین تغییرات در شرایط ارائه، نمایش و خرید و فروش را مشاهده کنید.

 

پیشنهاد و پذیرش محصول

فروشنده با ارائه محصول خود در سایت همکالا اقدام به نمایش محصول و یا محصولات خود کرده و خریدار پس از انتخاب در صورتی که موافق خرید محصول باشد اقدام به ثبت سفارش و یا پرداخت می کند.

خریدار با ثبت و یا پرداخت سفارش، تمامی قوانین سایت و یا قوانین و شرایط  ثابت و یا متغیر یک فروشنده را می پذیرد. شرایط و یا قوانین فروشنده در قسمت “درباره فروشگاه” در صفحه جزئیات هر محصول نمایش داده شده و قابل مشاهده است.

بر این اساس، قرارداد خرید و فروش محصول، یک قرارداد دوجانبه مابین خریدار و فروشنده خواهد بود و همکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال تبعات حاصله از خرید و فروش، قبل و یا بعد از پذیرش و عقد مجازی و یا واقعی قرارداد نخواهد داشت. به طور کلی طبق این قرارداد و تحت شرایط مذکور، همکالا به عنوان یک شخص ثالث نخواهد بود.

همچنین خریدار می پذیرد که نمایش، ارائه و فرایند خرید و فروش محصول یک پیشنهاد مطلق و غیرشرطی نیست. از اینرو ارائه محصولات، خدمات و پیشنهادت یک فروشنده ممکن است بدون تعهدات خاص فروشنده در قبال قیمت، تخفیفات، خدمات، موجودی محصول، ارسال و یا لغو سفارش صورت پذیرید. همکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال اینگونه تعهدات نداشته و تا جایی که بتواند تلاش خواهد کرد فروشندگان رویه ها، سیاست ها و قوانین خود را به صورت واقعی، برای نمایش ارائه دهند.

خریدار و فروشنده مرتبط به طور مستقیم و یا غیر مستقیم می پذیرد که همکالا در هر زمانی با توجه به شرایط، مدارک و صلاحدید، دسترسی و یا استفاده از سایت را برای اشخاص مذکور محدود و یا مسدود کرده و ارائه، نمایش، پذیرش و انجام سفارشات خاصی را لغو کند.

 

محصول (ها)

همکالا به حقوق مالکیت معنوی تمام اشخاص احترام می گذارد. اگر بر این باورید که حقوق مالکیت معنوی و فکری شما به هر دلیلی نقض شده است توسط ارسال ایمیل این موضوع را به همکالا گزارش دهید.

موجودی ،خدمات، پیشنهادات و قیمت های محصولات نمایش داده شده در سایت می تواند بدون اطلاع قبلی به همکالا و یا خریدار، توسط فروشنده تغییر کند و یا شرایطی پیش آید که سفارش بعد از اتمام موجودی، تهیه شده و برای خریدار ارسال شود.

اگر سفارش توسط خریدار ثبت و پرداخت شده باشد و از طرف فروشنده و یا همکالا لغو شود، مبلغ پرداخت شده به خریدار عودت داده خواهد شد.

فروشنده این حق را دارد که از طریق وبسایت همکالا، اقدام به ارائه محصولات و خدمات، در چارچوب قوانین مندرج در وبسایت همکالا، کند.

تمامی محصولات ارائه داده شده توسط فروشنده باید مطابق با قوانین خرید و فروش کالا در کشور و مندرج در وبسایت همکالا باشند و شامل هزینه های پرداخت نشده مصوب و یا به صورت غیرقانونی نباشند.

فروشنده باید تمامی مدارک لازم جهت ارائه محصول و فروش به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم را با خود داشته و یا در صورت نیاز آنها را تهیه کرده و ارائه نماید.

محصولات ارائه شده توسط فروشنده باید شامل توضیحات کافی و لازم بوده و اطلاعات آن به صورت واقعی ارائه داده شود.

 

سیاست های قیمت گذاری

موجودی، خدمات، پیشنهادات و قیمت های محصولات نمایش داده شده در سایت می تواند بدون اطلاع قبلی به همکالا و یا خریدار، توسط فروشنده تغییر کند و یا به دلایل فنی قیمت نمایش داده شده و یا ثبت شده به صورت اشتباه نمایش داده شود. این تغییرات در اسرع وقت توسط همکالا شناسایی و تصحیح خواهند شد. در صورت بروز چنین مشکلاتی همکالا و یا فروشنده می توانند از پذیرش و یا ارسال سفارش اجتناب کنند، در صورت پرداخت وجه سفارش، وجه پرداختی توسط همکالا به خریدار عودت داده خواهد شد.

تمامی قیمت ها شامل مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود مگر اینکه همکالا خلاف آنرا اطلاع رسانی کند.

 

ارسال سفارش

نوع ارسال سفارش به فروشنده بستگی دارد. اطلاعات مربوط به ارسال در قسمت “اطلاعات فروشگاه” قابل مشاهده خواهد بود.

خریدار می بایست هنگام انتخاب، ثبت و یا پرداخت وجه سفارش اطلاعات و توضیحات محصول را به طور دقیق مطالعه کرده و در صورت هرگونه سوال در قسمت نظرات، سوال خود را مطرح سازد.

همچنین همکالا بیان می دارد که فروشنده می بایست سفارش را به صورت سالم و با بسته بندی محکم و مطمئن، ارسال نماید و دقیقا همان محصولی را ارسال نماید که توضیحات آن را به وب سایت همکالا ارائه داده است. در صورت مشاهده مغایرت خریدار می تواند سفارش را لغو کرده و محصول را مرجوع کرده، همچنین فروشنده موظف است سفارش ارسالی را پس بگیرد.

در جهت ارائه خدمات، خریدار موظف است آدرس دقیق خود را وارد نموده و از وارد نمودن اطلاعات تقلبی و غیرواقعی اجتناب کند. در صورتیکه خریدار قصد دارد سفارش را به آدرسی متفاوت از آدرس محل زندگی خود ارسال نماید می تواند از طریق بخش “آدرس” در پنل کاربری و یا قسمت “سفارش به آدرس دیگری ارسال شود؟” در هنگام ثبت و پرداخت سفارش استفاده نماید.

خریدار می بایست در هنگام دریافت سفارش دقت نمایید بسته بندی مخدوش و یا معیوب نباشد و در صورت مشاهده بسته بندی نامتعارف و یا معیوب، از پذیرش سفارش اجتناب نماید.

 

تحویل کالا

لطفا توجه داشته باشید که همکالا هیچ گونه زمان دقیق و مشخص شده ای را برای تحویل سفارش تعیین نمی کند. سفارشات توسط سرویس های پست ارسال می شوند و زمان تحویل سفارشات بسته به خدمات پست، محل سکونت شما، نوع سفارش و موارد مشابه متغیر می باشد.

در هنگام دریافت سفارش ارائه کارت شناسایی معتبر توسط خریدار الزامی می باشد. در صورت عدم پذیرش سفارش و همچنین عدم ارائه دلیل توسط خریدار و برگشت سفارش به همکالا، هزینه های ارسال، به عنوان جبران خسارت، از وجه پرداخت شده توسط خریدار کسر خواهد شد.

 

سیاست و رویه های بازگشت

خریدار موظف است قبل از تحویل گرفتن سفارش از سالم بودن و عدم آسیب دیدگی سفارش اطمینان حاصل کند و در صورت وجود مشکل از پذیرش سفارش امتناع کرده و مراتب را توسط ایمیل و یا تماس تلفنی، به همکالا گزارش دهد. دقت نمایید بازگشت یک سفارش، بسته به نوع و ماهیت محصول می باشد و برخی از محصولات قابلیت بازگشت نخواهند داشت. این محصولات توسط همکالا و یا فروشنده، قبل و یا حین ثبت سفارش مشخص و اطلاع رسانی می شوند.

در معاملات مستقیم همکالا، خریدار و فروشنده می پذیرند اگر محصولی توسط فروشنده مرجوع نشود، همکالا این حق را دارد که محصول را نگهداری کرده و یا به فروش برساند و بعد از فروش محصول، تمام مسئولیت ها و حقوق به خریدار جدید (شخص ثالث) منتقل خواهد شد.

 

لغو سفارش

لغو سفارش توسط فروشنده یا همکالا:

ممکن است سفارشاتی وجود داشته باشد که فروشنده قادر نباشد آن ها را به خریدار تحویل دهد، در این صورت همکالا و یا فروشنده می توانند سفارشات مذکور را با هماهنگی و اطلاع رسانی به خریدار لغو نمایند. فروسنده موظف است لغو اینگونه سفارشات را به همکالا گزارش دهد. برخی از این شرایط عبارتند از: عدم دسترسی به محصول، مقادیر سفارشات و یا اشتباهات فنی در قیمت گذاری و اطلاع رسانی جزئیات محصول. فروشنده همچنین ممکن است قبل از پردازش هر سفارش، نیاز به تایید یا دریافت اطلاعات اضافی از طرف خریدار داشته باشد. در نظر داشته باشید در شرایط معاملات غیرمستقیم همکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال لغو سفارش ندارد و تمام مسئولیت ها به فروشنده مربوط می شود.

اگر سفارش بعد از پرداخت وجه لغو شود، در معاملات مستقیم (همکالا-خریدار)، همکالا وجه پرداختی را در صورت اعتبار مدت زمان تعیین شده برای بازگشت و با توجه به شرایط و قوانین سفارش بازگشتی، به خریدار عودت خواهد داد و در معاملات غیرمستقیم (فروشنده-خریدار)، همکالا هیچگونه مسئولیتی نداشته و پذیرش تمام مسئولیت ها بر عهده فروشنده خواهد بود.

لغو سفارش توسط خریدار:

در صورت لغو سفارش، پس از ارسال، از طرف خریدار، فروشنده حق رد درخواست لغو سفارش را خواهند داشت. همچنین فروشنده می توانند لغو سفارش را پذیرفته و به همکالا گزارش دهند، در این صورت وجه پرداختی چنانچه دراختیار همکالا به عنوان واسطه خرید و فروش باشد، به خریدار عودت داده خواهد شد.

 

سلب مسئولیت

همکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده و یا خریدار برای ثبت نام، ثبت سفارش، پرداخت و یا ارائه محصول ندارد و در صورت نیاز برای ارائه خدمات، نمایش محصولات و سفارش های ثبت شده و یا پیگیری های مربوطه حق دریافت اطلاعات از طرفین را خواهد داشت. همچنین همکالا می تواند مطابق با قانون، حکم دادگاه و یا مطابق با قوانین شرایط حریم خصوصی و شرایط استفاده از سایت، اطلاعات مورد نظر را در اختیار مراجع ذیربط (مراجع قانونی و یا اشخاص ثالث مشابه) قرار دهد.

 

هرگونه فعالیت خریدار و فروشنده در همکالا به منزله پذیرش شرایط استفاده از سایت می باشد و مسئولیت تخلفات، تخطی ها، عدم توجه به قوانین سایت، استفاده غیر متعارف و غیرمجاز از بخش ها و خدمات سایت و تبعات حاصله از این موارد برعهده شخص کاربر می باشد.

 

 

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال